tel. + 48 883 084 999

Nowoczesne technologie w trosce o najwyższą jakość usług

Nasz sprzęt

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego oraz wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie aby zapewnić wszystkim naszym pacjentom kompleksowe i skuteczne leczenie zębów i jamy ustnej.

adres dentysta poznań

Kamera wewnątrzustna

Stern Webber

Zdjęcia wewnątrzustne zapewniają pacjentowi większe zrozumienie wykonywanych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Kamera wraz z monitorem znajdują się przy fotelu stomatologicznym, dzięki czemu Pacjent może obejrzeć powiększony i precyzyjny obraz swojego uzębienia i omówić go szczegółowo z lekarzem, który wyjaśni źródło problemu i stanów chorobowych w jamie ustnej.

Znieczulenie komputerowe – bezbolesne

The Wand

The Wand, czyli urządzenie do znieczulania komputerowego, w inteligentny sposób kontroluje ilość aplikowanej substancji znieczulającej oraz ciśnienie powstające w znieczulanym miejscu, aby zabieg był bezbolesny, a wizyta u stomatologa zawsze była dla Ciebie w pełni komfortowa. Z The Wand mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Mikroskop dentystyczny

Leica

Użycie mikroskopu podczas leczenia endodontycznego znacznie podnosi precyzję i efektywność zabiegu. Mikroskop pozwala na powiększenie zębów i idealne ich oświetlenie, co umożliwia lekarzowi sprawne dotarcie do kanału zęba, nawet przy zakrzywionych i niewidocznych gołym okiem korzeniach. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu podczas leczenia kanałowego Twój zabieg będzie szybszy, a Ty będziesz mógł cieszyć się zdrowymi zębami, bez nawracającego bólu.

Endo Pilot – Aparat wspomagający leczenie kanałowe

Comfort Plus – Schlumbohm

Opracowanie kanałów (oczyszczenie i wypełnie) przy użyciu Endopilota przebiega wielokrotnie szybciej niż z użyciem narzędzi ręcznych a efekt zabiegu jest trwalszy i bardziej precyzyjny.

Endopilot pozwala na optymalne opracowanie systemu korzeniowego zębów podczas zabiegu endodontycznego a następnie wykonanie pewnego i szczelnego wypełnienia zdezynfekowanego kanału korzenia i trójwymiarowe wypełnienie jego wierzchołka.

Radiowizjografia cyfrowa

MyrayStern Webber

To nowoczesna metoda diagnostyczna, wykonywania cyfrowych zdjęć rentgenowskich, obrazujących ząb wraz z korzeniami i kanałami, których odczyt odbywa się na ekranie komputera w czasie rzeczywistym. Radiowizjografia pozwala szybko i precyzyjnie zdiagnozować przyczynę stanu chorobowego w jamie ustnej, wykryć ukryte ubytki próchnicowe i określić poprawność wypełnienia kanałów podczas leczenia endodontycznego (kanałowego).

Podczas stosowania radiowizjografii cyfrowej, dawka jednorazowego promieniowania w obrębie zęba jest aż 5-krotnie niższa niż w podczas wykonywania RTG na kliszy.

Laser diodowy Smart m PRO 

Lastornix

Laser diodowy firmy Lasotronix to najnowocześniejsze urządzenie laserowe dostępne na rynku. Sprzęt ten dysponuje wieloma zastosowaniami, począwszy od diagnostyki, biostymulacji skończywszy na mikrochirurgii czy wybielaniu. Urządzenie pozwala nam wykonać skomplikowane zabiegi stomatologiczne z jeszcze większą precyzją. Zabiegi z wykorzystaniem lasera to wyższy standard leczenia, spektakularne efekty, a przede wszystkim większy komfort dla Pacjenta.