tel. 61 84 84 999 | + 48 883 084 999

Nowoczesne technologie w trosce o najwyższą jakość usług

Nasz sprzęt

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego oraz wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie aby zapewnić wszystkim naszym pacjentom kompleksowe i skuteczne leczenie zębów i jamy ustnej.

adres dentysta poznań

Kamera wewnątrzustna

Stern Webber

Zdjęcia wewnątrzustne zapewniają pacjentowi większe zrozumienie wykonywanych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Kamera wraz z monitorem znajdują się przy fotelu stomatologicznym, dzięki czemu Pacjent może obejrzeć powiększony i precyzyjny obraz swojego uzębienia i omówić go szczegółowo z lekarzem, który wyjaśni źródło problemu i stanów chorobowych w jamie ustnej.

Znieczulenie komputerowe – bezbolesne

The Wand

The Wand, czyli urządzenie do znieczulania komputerowego, w inteligentny sposób kontroluje ilość aplikowanej substancji znieczulającej oraz ciśnienie powstające w znieczulanym miejscu, aby zabieg był bezbolesny, a wizyta u stomatologa zawsze była dla Ciebie w pełni komfortowa. Z The Wand mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Mikroskop dentystyczny

Leica

Użycie mikroskopu podczas leczenia endodontycznego znacznie podnosi precyzję i efektywność zabiegu. Mikroskop pozwala na powiększenie zębów i idealne ich oświetlenie, co umożliwia lekarzowi sprawne dotarcie do kanału zęba, nawet przy zakrzywionych i niewidocznych gołym okiem korzeniach. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu podczas leczenia kanałowego Twój zabieg będzie szybszy, a Ty będziesz mógł cieszyć się zdrowymi zębami, bez nawracającego bólu.

Endo Pilot – Aparat wspomagający leczenie kanałowe

Comfort Plus – Schlumbohm

Opracowanie kanałów (oczyszczenie i wypełnie) przy użyciu Endopilota przebiega wielokrotnie szybciej niż z użyciem narzędzi ręcznych a efekt zabiegu jest trwalszy i bardziej precyzyjny.

Endopilot pozwala na optymalne opracowanie systemu korzeniowego zębów podczas zabiegu endodontycznego a następnie wykonanie pewnego i szczelnego wypełnienia zdezynfekowanego kanału korzenia i trójwymiarowe wypełnienie jego wierzchołka.

Radiowizjografia cyfrowa

MyrayStern Webber

To nowoczesna metoda diagnostyczna, wykonywania cyfrowych zdjęć rentgenowskich, obrazujących ząb wraz z korzeniami i kanałami, których odczyt odbywa się na ekranie komputera w czasie rzeczywistym. Radiowizjografia pozwala szybko i precyzyjnie zdiagnozować przyczynę stanu chorobowego w jamie ustnej, wykryć ukryte ubytki próchnicowe i określić poprawność wypełnienia kanałów podczas leczenia endodontycznego (kanałowego).

Podczas stosowania radiowizjografii cyfrowej, dawka jednorazowego promieniowania w obrębie zęba jest aż 5-krotnie niższa niż w podczas wykonywania RTG na kliszy.

Lampa do profesjonalnego i skutecznego wybielanie zębów

Philips Zoom

Philips zoom to system wybielania zębów wspomagany lampą Led. Wybielanie zębów za pomocą nowoczesnej lampy stomatologicznej jest bezpieczną metodą, która pozwala szybko, efektywnie i długotrwale rozjaśnić zęby nawet o kilka tonów. 

Lampa zoom jest profesjonalnym urządzeniem do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym podczas wizyty, wykorzystującym opatentowaną technologię Photo Fenton.