tel. + 48 883 084 999

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowy uśmiech naszych pacjentów!

O nas

“Stomatologia Bamberski Dwór” to przychodnia stomatologiczna w Poznaniu znajdująca się w centralnym punkcie Jeżyc.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, lekarze dentyści, higienistki oraz asystentki stomatologiczne, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Naszą misją jest, aby wizyta stomatologiczna była przyjemnym doświadczeniem dla każdego naszego pacjenta, aby każdy przypadek rozstrzygać indywidualnie a leczenie przeprowadzać kompleksowo z zadbaniem o każdy najmniejszy szczegół. By nasi Pacjenci mogli cieszyć się zdrowym uśmiechem przez lata.

Zespół

 

Kamila Buszkiewicz

Właściciel NZOZ-u, lekarz stomatolog

I stopień specjalizacji stomatologii ogólnej,

II stopień specjalizacji stomatologii dzieci i młodzieży.

Były nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na katedrze Stomatologii dzieci i młodzieży.

Stomatolog roku plebiscytu “Wielkopolski Hipokrates 2016”.

Joanna Alot

Lekarz stomatolog

Dagmara Szuleta

Lekarz stomatolog

Monika Przedwojska

Lekarz stomatolog

Karolina Kołodziejczak

Higienistka stomatologiczna

Wiktoria Płoskonka

Asystentka stomatologiczna

Viola Sobkiewicz

Asystentka stomatologiczna

Certyfikaty

Niezwykle miło nam poinformować, że nasza przychodnia stomatologiczna na Jeżycach już po raz trzeci otrzymała tytuł Laureata Orły Stomatologii, w tym dwukrotnie otrzymała złote odznaczenie.

Stomatologia Bamberski Dwór
Stomatologia Bamberski Dwór

Opinie

Dawno nie trafiłam na tak dobrego stomatologa. Złamany ząb po leczeniu kanałowym. Umówiłam się na wizytę z myślą wyrwania tego co zostało. Pani Kamila i jej Zespół nie tylko wprowadzili miła atmosferę (panicznie boję się dentysty), ale i uratowali mojego zęba BEZBOLEŚNIE- wygląda identycznie jak moje własne. Polecam!

Karolina Ł.

Z usług Bamberskiego Dworu korzystam od niedawna i muszę powiedzieć że zmiana gabinetu to strzał w dziesiątkę. Teraz dopiero widzę ze można trafić w ręce profesjonalistów i to takich z pasją. Rzadkość w dzisiejszych czasach. Duży plus za wyposażenie gabinetu i fachową wiedzę dwóch pań z którymi miałem styczność a z rozmów w poczekalni z innymi pacjentami to cały zespół był chwalony. Ważne że zawsze wiedziałem co będzie robione, i dlaczego wybrana metoda jest optymalna (co nie było regułą w poprzednich gabinetach). Polecam.

Jerzy U.

Jeszcze nie spotkałam tak miłej i profesjonalnej Pani stomatolog jak Pani dr Kamila Buszkiewicz. Korzystałam wcześniej z usług różnych stomatologów i szkoda było mojego czasu i nerwów, aż trafiłam do Bamberskiego Dworu w ręce Pani dr Kamili Buszkiewicz. Zęby wyleczone i to jak!!! Profesjonalnie i bez bólu!!! Dodatkowo atmosfera panująca tak w gabinecie podczas zabiegu jak i w całym Bamberskim Dworze jest wyśmienita do tego stopnia, że wizyta u stomatologa stała się przyjemnością. Szczerze polecam ten Gabinet!!!

Grażyna D.

Jestem pacjentką Gabinetu Bamberski Dwór odkąd pamiętam.
Z każdą wizytą mam przyjemność spotkać się z profesjonalną obsługą, rzetelnym podejściem i co ważne bardzo przyjemnym i życzliwym personelem.
Wszystkie zagadnienia o charakterze zabiegów stomatologicznych są na miejscu rozwiązywane i wyjaśniane. Serdecznie polecam.

Olga M.

Naprawdę super obsługa, profesjonalne podejście, totalnie zero bólu. Naprawdę polecam.

Grzegorz J.

Kontakt

tel: + 48 883 084 999

e-mail: stomatologiabamberski@gmail.com

Adres

ul. Św. Wawrzyńca 1a/17, Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek – czwartek
10.00-18.00

Piątek
9.00-15.00

Sobota
8.00-14.00

Niedziela
Nieczynne