THE WAND - znieczulamy bezboleśnie
keywordThe Wand jest urządzeniem do wykonywania miejscowych znieczuleń stomatologicznych, w którym proces podawania środka znieczulającego jest kontrolowany przez mikroprocesorowy układ kontrolny. Ponieważ komputer podaje płyn znieczulający bardzo wolno - pod kontrolą mikroprocesora. Jest on wchłaniany miejscowo a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem (jak w klasycznych strzykawkach).

Znieczulenie komputerowe jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem. Jego konstrukcja, wygląd, a także działanie pozwalają na wyeliminowanie stresu związanego z widokiem klasycznej strzykawki. Statystyki podają, że aż 43% pacjentów uciekłoby najchętniej z fotela widząc dentystę zbliżającego się ze strzykawką. Działanie komputerowe pozwala lekarzowi podać środek znieczulający niebywale precyzyjnie i bezboleśnie nie powodując przy tym uczucia bólu, pieczenia czy też nieprzyjemnego rozpychania.

Dzięki zastosowaniu fizjologicznej prędkości podawania The Wand zminimalizowano ryzyko tzw. wstrząsu, co jest nie bywale istotne przy znieczulaniu dzieci i osób wrażliwych na ból i odczuwających strach przed znieczuleniem tradycyjnym.
Kontakt
Stomatologia "Bamberski Dwór"
Kamila Buszkiewicz
ul. Św. Wawrzyńca 1a/17,
Poznań - Jeżyce mapka dojazdu
tel: 61 84 84 999
tel: 601 72 34 63
wiecej informacji kontaktowych